"Fairy Sensitive Teatree & Mint" indų ploviklis, 900 ml
Kilmės šalis: Čekija
Prekės ženklas: Fairy
2.79
Sudėtis: 5-15 % anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; < 5 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų; metilizotiazolinonas, fenoksietanolis, kvapiosios medžiagos, heksilcinnamalas, linalolis.
Dozavimas: įlašinkite lašą, priklausomai nuo nešvarumų kiekio ir tipo. Patarimas plaunant indus: kad bakterijos neplistų nuo kempinės, po indų plovimo ją nuplaukite, vieną ar du kartus išspauskite gaminį, paskirstykite ir naudokite indų plovimo kriauklėje.
Laikymo temperatūra: nuo 5 °C iki 25 °C.

Smarkiai dirgina akis. Kenksmingas vandens organizmams ir turi ilgalaikį poveikį. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai skalauti vandeniu. Išimkite kontaktinius lęšius, jei jų yra ir tai lengva padaryti. Toliau plaukite akis. Jei akių dirginimas išlieka: kreipkitės į gydytoją. "Pavojingumo klasė ir kategorija: Sunkus akių pažeidimas ir (arba) dirginimas 2 kategorija - (H319) Lėtinis toksiškumas vandens organizmams 3 kategorija - (H412)"

Vieno lašo užteks ilgam, todėl sutaupysite pinigų. Nuo lėkščių iki stiklinių, nuo puodų iki keptuvių, nepriklausomai nuo sudėtingumo. Taip pat išbandykite "Fairy All in One" indaplovių kapsules blizgantiems indams ir indaplovėms.
Made on
Tilda